FOTO  HKK Zrinjski-HKK Brotnjo 85:77

HKK Zrinjski, HKK Brotnjo

Utakmica se igrala  pred oko 250 gledatelja, a bolje su otvorili igrači Zrinjskog. Prva četvrtina završila je rezultatom 23:13, a na odmor se otišlo sa vodstvom Zrinjskog 50:36.

U drugom dijelu gledali smo zanimljivu igru, sa mnogo lijepih akcija. Gosti su bolje otvorili drugi dio i pokušavali su uhvatiti rezultatski priključak, što im je donekle i uspjeli jer su u jednom momentu smanjili prednost Zrinjskog na samo tri poena. U zadnjoj četvrtini gosti ostaju bez Josipovića i Pinjuha koji su zaradili po pet osobnih grešaka i tu je utakmica za njih bila gotova. Utakmica je završila rezultatom 85:77 i zasluženom pobjedom Zrinjskog.

Kod Zrinjskog su se istakli Kapelan koji je postigao 28 koševa, te Radulović koji je dodao 17, Kod gostiju bolji od ostalih bili su Josipović sa 34 i Pinjuh sa 19 poena.

HKK Zrinjski: Klarica 2, Mašić 2, Avdibegović 10 , Jones 7, Tepačević , Han 8 , Radulović 17 , Hasandić 9, Kapelan 28 , Bodiroga i Jovanović 2.

HKK Brotnjo: Marković , Jelčić , Stefanović , Josipović 34 , Doko, Barbarić, Brečić 10, Lesko 4 , Čutura 6 , Tapalović , Novak i Pinjuh 19 .