FOTO  HKK Široki Wwin-KK Igokea 97:89

Da pobjeda Igokee u Laktašima nije slučajna uvjerili smo se večeras na Pecari. Unatoč pobjedi Širokog Wwina, momčad Igokee zadala je velike muke treneru Ivanu Veliću. Tokom utakmice vladao je egal, a prva četvrtina okončana je rezultatom 28:22 za domaću momčad. Druga četvrtina pripala je Igokei (19:23). Tako se na poluvrijeme otišlo s neizvjesnih 47:45 u korist Širokobriježana. Svi mi svjesni smo da je Široki na Pecari uglavnom uvjerljivo nadigravao momčadi iz Lige 6, no danas je slika ipak bila nešto drugačija. Ipak, iskustvo i rutina momčadi s Pecare bilo je ključno u ovom susretu. Utakmica je na kraju okončana pobjedom Širokog 97:89.

Najefikasniji u redovima Širokog bili su Šakić(22 poena), Ramljak(21) i Vladović(16). Gostujuću momčad predvodili su Šulović(23), Joskimović(20) i Brkić(16).