FOTO  HKK Široki-KK Igokea 63:69

HKK Široki, KK Igokea, ABA liga, HKK Široki, KK Zadar, kosarka, ABA liga, HKK Široki, KK Budućnost, ABA liga, HKK Široki, KK Igokea
Gosti su od samog početka bili agresivniji, te su prvi dio utakmice napravili razliku za koju će se poslije ispostaviti da je nedostižna za momčad Ivana Velića. Posebno dobru partiju gosti su pružili u prvoj četvrtini koji su dobili sa 10:29. Do poluvremena Široki ipak uspijeva smanjiti prednost gostiju na 27:41.

U drugom dijelu se činilo da će košarkaši Širokog ipak uspjeti preokrenuti rezultat, pogotovo što se u zadnju četvrtinu ušlo sa prednošću gostiju od 49:53. Do kraja utakmice Široki je pokušao doći do potpunog preokreta, ai gosti su ipak uspjeli sačuvati prednost i na kraju slaviti sa 63:69.