FOTO  HKK Široki Brijeg-HKK Zrinjski 73:79

HKK Široki Brijeg-HKK Zrinjski 73:79

Plemići su dobro otvorili utakmicu i dobili prvu četrtinu rezultatom 21:26. U drugoj domaći se vraćaju i preuzimaju vodstvo, te se na odmor ide rezultatom 43-40.

Nakon odmora treća četvrtina je dosta neizvjesna i u zadnju se ulazi sa minimalnom prednošću Širokog 62:60. U zadnji dio Zrinjski ulazi furiozno i pravi razliku u svoju korist 64:72. 5. minutad do kraja donosi rezultat 66:72. 2. minute i 30 sekundi do kraja donos rezultat 68:74. Nakon toga Široki pravi seriju od 5:0, za 73:74 i ulazi se u neizvjesnu završnicu. Šamadan ubacuje tricu za 73:77 i time je utakmica bila gotova. Do kraja Princ je ubacio dva slobodna za konačnih 73:79.

Velika pobjeda Zrinjskog na Pecari. Knežević je ubacio 26 koševa. Šamadan je dao12, Demić 11, a Princ, M. Zovko i Begić po 10 koševa za Zrinjski.

Kod Širokog bolji od ostalih bili su Karačić sa 16, Dugum sa 15, te Brown sa 13 poena.