Cro Star: Zlato, srebro, 2 bronce, i titula najboljeg natjecatelja na turniru u Zagrebu.

Cro Star, Zagreb

...sudjelovao je s jednom manjom ekipom u Zagrebu na vrlo jakom međunarodnom taekwondo turniru Kondor Open 2016. Osvojene su 4 medalje: zlato, srebro i 2 bronce, i titula najboljeg natjecatelja.

Viktoria Penavić osvojila je zlato i srebro, a proglašena je i na ovom turniru najboljom natjecateljicom svog uzrasta.
Hrvoje Marijanović i Tomislav Tošić osvojili su brončane medalje. Imali su vrlo jake protivnike i odličan nastup. Kategorije su im bile pune i trebale su im po 2 pobjede do bronce.
David Marijanović je prošao 1. kolo, no u punoj kategoriji 1 pobjeda mu nažalost nije bila dovoljna za medalju.
Turnir je održan na 8 borilišta s elektronskom opremom Daedo. Bio je to i kriterijski turnir, pa je stoga konkurencija bila posebno brojna i jaka jer se kupe bodovi za reprezentaciju.