Sport Net Inženjering d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za više radnih mjesta

Sport Net Inženjering d.o.o,posao široki brijeg,Podopolagač sportskih podloga,Bravar-monter,oglas za posao

Sport Net Inženjering d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za više radnih mjesta Podopolagač sportskih podloga i Bravar-monter;

Podopolagač sportskih podloga – 2 izvršitelja

Opis posla:

- polaganje sportskih podova (umjetne trave, tartana, gume, akril, poliuretan, pvc…)

- terenski rad (BiH, Hrvatska, zemlje EU)

Uvjeti:

- prednost poznavanje rada na strojevima za sportske podloge

- prednost je prethodno radno iskustvo u sličnim poslovima

- vozačka dozvola B kategorije

- odgovornost, marljivost i pedantnost u radu

- snalažljivost i kreativnost u rješavanju tehničkih problema

- spremnost na samostalni i timski rad

- spremnost na terenski rad

Bravar-monter  2 izvršitelja

Opis posla:

- montiranje sportske opreme na terenu

- korištenje osnovnih ručnih alata za montažu i obradu (bušilice, brusilice, odvijači, ključevi)

- rad na skeli

Uvjeti:

- poznavanje osnovnih alata za montažu i obradu metala i drveta (bušilice, brusilice, odvijači, ključevi)

Nudimo:

Rad u uspješnoj tvrtki

Stimulativna plaća

Dodaci na plaću: putni troškovi, prekovremeni sati

Dnevnice, smještaj i hrana na terenu

Mogućnost osobne rasti, napredovanja i obrazovanja

Životopis/molbu poslati na mail [email protected]