Zbog radova četiri dana zatvoren ulaz u Mostar, objavljeni alternativni pravci
Zbog nepredviđenih radova na sanaciji oborinske kanalizacije u Ulici nadbiskupa Čule, jedan od ulaza u Mostar bit će privremeno zatvoren za promet četiri dana.
Kako je obavijestila Uprava za civilnu zaštitu, promet će biti zatvoren od 2. do 5. lipnja 2026. godine, i to na dionici ceste od poteza križanja Ulice nadbiskupa Čule i skretanja u Ulicu fra Didaka Buntića do križanja Ulice nadbiskupa Čule i Ulice kneza Branimira.
Zatvaranje će vrijediti u oba smjera.
Iz Uprave za civilnu zaštitu sudionike u prometu mole da koriste alternativne pravce. Za izlazak iz grada preporučuje se pravac preko Ilica, dok će ulazak u grad biti omogućen kroz Ulicu fra Didaka Buntića, prema Rondou ili Franjevačkoj ulici.
Za teretna vozila i kamione koji dolaze iz smjera Širokog Brijega, Sarajeva i Ljubuškog preporučuje se korištenje alternativnog pravca preko Varde, odnosno Uloga.
Vozači se mole za strpljenje i poštivanje privremene prometne regulacije.