FOTO/VIDEO Voda poplavila Dubrovačku i Ulicu kralja Tomislava u Mostaru
Zbog puknuća vodovodne cijevi u nedjelju je poplavljen dio Dubrovačke ulice u Mostaru, a veća količina vode izlila se i na Ulicu kralja Tomislava.

Na terenu su trenutačno radnici mostarskog Vodovoda koji rade na otklanjanju kvara i sanaciji oštećene cijevi.
Zbog intervencije je za promet zatvoren dio Dubrovačke ulice u blizini Sportsko-poslovnog centra Piramida. Vozačima se savjetuje dodatan oprez i korištenje alternativnih pravaca do završetka radova.
Iz mostarskog Vodovoda potvrdili su da je zbog iznenadnog kvara došlo i do prekida u opskrbi vodom u nekoliko gradskih ulica.

„Cijenjeni potrošači, zbog iznenadnog kvara u ulicama kralja Tomislava, Vukovarskoj i Dubrovačkoj došlo je do prekida vodoopskrbe. Radovi su u tijeku te se nadamo skoroj normalizaciji vodoopskrbe“, poručili su iz Vodovoda Mostar.
Za sada nije poznato kada će kvar biti potpuno otklonjen i promet ponovno uspostavljen.
Pri preuzimanju teksta, obavezno je navesti hercegovina.info i autora kao izvor te dodati poveznicu na autorski članak.
Dodajte Hercegovina.info među omiljene izvore