VIDEO Odvozi se otpad iz Rodoča
Pretovar otpada prikupljenog s mostarskih ulica jutros se odvija u reciklažnom dvorištu u Rodoču, objavio je gradonačelnik Mostara Mario Kordić.
Kako je naveo, aktivnosti uklanjanja nagomilanog otpada i čišćenja grada nastavljaju se bez prekida.
"Jutros se pretovar otpada, nakon prikupljanja s mostarskih ulica, odvija u reciklažnom dvorištu u Rodoču. Aktivnosti uklanjanja nagomilanog otpada i čišćenja grada nastavljaju se bez prekida", napisao je Kordić.
Zahvalio je građanima na strpljenju, razumijevanju i podršci dok se, kako je poručio, Mostar zajednički vraća u normalno funkcioniranje.
"Hvala svim građanima na strpljenju, razumijevanju i podršci dok zajednički vraćamo Mostar u normalno funkcioniranje", poručio je mostarski gradonačelnik.
Dodajte Hercegovina.info među omiljene izvore