Mostarci dobili posebnu nagradu jer su u Toyotinih 46 najboljih europskih tvrtki
Toyota Motor Europe je dodijelila nagradu Ichiban 2025. za 46 izvanrednih trgovaca koji su se istaknuli među više od 2500 trgovaca diljem Europe zahvaljujući svojoj predanosti pružanju vrhunskog korisničkog iskustva. Šest trgovaca dobilo je posebno priznanje ‘Going Beyond’, koje se dodjeljuje onima koji dosljedno nadmašuju očekivanja.
Među dobitnicima ponosno su stajala i dvojica Mostaraca, Slaven Dobroslavić i Mario Filipović iz razloga što je među dobitnicima i Auto Nuić, koji je još jednom potvrdio da dosljedna briga o kupcima, profesionalnost, izvrsna usluga i snažan timski duh vode do priznanja na najvišoj europskoj razini. Njihov predani rad, individualni pristup svakom klijentu i istinsko razumijevanje potreba kupaca prepoznati su kao primjer vrhunske prakse unutar Toyotine europske mreže.
'Dobitnici Ichiban nagrade zaslužili su ovo priznanje zahvaljujući dosljednosti, brizi i dubokom razumijevanju onoga što ljudima doista znači. Podsjećaju nas da se izvrsno korisničko iskustvo gradi korak po korak – s osobnim pristupom i svakim pojedinačnim kontaktom – te da nadmašivanje očekivanja nije iznimka, već navika.' rekao je Yoshihiro Nakata, predsjednik i glavni izvršni direktor Toyota Motor Europe.
Svečanost dodjele nagrada održana je od 24. do 26. lipnja u Bologni, u Italiji, okupljajući pobjednike u srcu Motorne doline – regije bogate automobilističkom tradicijom. Ovogodišnja tema bila je inspirirana trkaćom stazom, gdje preciznost, disciplina i timski rad definiraju uspjeh. Nagrađeni timovi pokazali su iznimnu sposobnost zajedničkog rada i postizanja vrhunskih rezultata pod pritiskom. Upravo ih je taj kolektivni trud doveo do prestižne Ichiban nagrade.
Ichiban nagrada nije samo trofej. Ona je simbol povjerenja koje se stječe djelima. Za Toyotu, ona odražava jednostavnu istinu: kada trgovci uspijevaju, kupci ostaju.