VIDEO Opet gori mostarska deponija
Požar je u ponedjeljak ujutro izbio na mostarskom odlagalištu otpada, dok se istodobno radi na osposobljavanju strojeva kako bi se omogućio prihvat novih količina otpada.
Na mostarskoj deponiji u ponedjeljak ujutro izbio je požar, a radnici na deponiji rade na osposobljavanju strojeva kako bi se oslobodio dodatni prostor za prihvat novog smeća.
Požar gasi više vatrogasaca.
Podsjetimo, i prošlog je ponedjeljka gorjela deponija, a prihvat otpada otežan je tjednima zbog političkih nesuglasica u Gradu Mostaru i poslovnih prijepora između Komunalnog i Deponije.
Pri preuzimanju teksta, obavezno je navesti hercegovina.info i autora kao izvor te dodati poveznicu na autorski članak.
Dodajte Hercegovina.info među omiljene izvore