VIDEO  Novi rekord i double-double Ivice Zupca

Ivica Zubac
EPA

Idrugi dvoboj protiv Oklahoma City Thundera završio je porazom za Los Angeles Clipperse. Ovaj put Thunder je slavio sa 118:110, a Ivica Zubac odradio je još jednu vrlo dobru utakmicu.

Clippersi su ponovno bili bez Kawhija Leonarda i Marcusa Morrisa, ali i domaćin nije mogao računati na Josha Giddeyja.

Zubac je ponovno imao veliku minutažu, igrao je 34 minute i za to vrijeme upisao je 12 poena (4/9 za dva, 4/6 slobodna), ali i čak 18 skokova čime je popravio svoj rekord karijere. Tome je dodao i dvije asistencije te blokadu.

Clippersi su sezonu otvorili s dvije pobjede, ali nakon njih povezali su tri poraza. Na istom omjeru je i Thunder, ali on je krenuo s tri poraza pa su uslijedila dva susreta protiv Clippersa u kojima je slavio.

Ovaj je prelomljen sredinom zadnje dionice kada je Oklahoma napravila seriju 15:2 i pobjegla na 118:104 i tu je pobjednik odlučen.

Kod Thundera Shai Gilgeous-Alexander upisao je 24 poena uz šest asistencija, a Luguentz Dort dodao je 21 poen. Kod Clippersa Norman Powell upisao je 21 poen, a Reggie Jackson 18.