NESREĆA U ISTRI U Umagu poginuo biciklist koji je električnim biciklom udario u stablo
Uslijed zadobivenih teških tjelesnih ozljeda preminuo je 58-godišnji biciklist koji je u subotu stradao upravljajući svojim električnim biciklom, izvijestila je istarska policija.
Prema podacima policije, nesreća se dogodila u subotu oko 14:15 na području Umaga, kada je 58-godišnjak upravljajući električnim biciklom makadamskim putem iz naselja Murine prema Ungariji iz zasad neutvrđenih razloga sletio biciklom izvan ceste te udario u stablo, piše Index.
Ozlijeđeni biciklist je preminuo u vozilu hitne medicinske pomoći.
Tijelo nesretnog biciklista je po nalogu nadležne državne odvjetnice prevezeno na Odjel patologije pulske bolnice radi obdukcije.
Policijski službenici utvrđuju okolnosti događaja.
Dodajte Hercegovina.info među omiljene izvore