Izrazito pojačan promet na M-17: Gužve od Bradine prema Konjicu i Jablanici, dodatno usporavaju radovi

Na M-17 Bradina - Mostar promet je izrazito pojačan, a dodatna usporavanja moguća su kod Konjica i Jablanice zbog radova na Ribićkom mostu.

Promet na magistralnoj cesti M-17 od Bradine prema Mostaru danas je izrazito pojačan, a vozačima se preporučuju dodatni oprez i strpljenje, osobito na području Konjica i Jablanice.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Prema informacijama o stanju na cestama, intenzitet prometa povećan je na glavnim cestovnim pravcima, a posebno se izdvaja dionica M-17 Bradina - Mostar, gdje je zabilježen velik broj vozila.

Dodatno usporavanje moguće je na dionici Konjic - Jablanica, kod Ribićkog mosta, gdje su u tijeku radovi. Na takvim dionicama moguća je vožnja u koloni i povremena zadržavanja.

Na području Jablanice i dalje vrijedi poseban režim prometa na cesti M-17.5 Jablanica - Blidinje, gdje je promet dopušten vozilima do 3,5 tone ukupne mase.

Zbog visokih dnevnih temperatura vozačima se savjetuje da, ako su u mogućnosti, putuju u ranim jutarnjim ili kasnim poslijepodnevnim satima.

Na M-17 Bradina - Mostar promet je izrazito pojačan, a dodatna usporavanja moguća su kod Konjica i Jablanice zbog radova na Ribićkom mostu.

Pojačan promet bilježi se i na više graničnih prijelaza, među kojima su Bijača, Doljani, Gabela Polje, Ivanica, Zupci i Kamensko. Zbog primjene novog sustava ulaska i izlaska u zemlje Europske unije, EES-a, moguća su i duža zadržavanja na granici.

Na ostalim cestovnim pravcima promet se uglavnom odvija bez većih smetnji, osim na dionicama gdje su u tijeku radovi.

Pri preuzimanju teksta, obavezno je navesti hercegovina.info i autora kao izvor te dodati poveznicu na autorski članak.

Dodajte Hercegovina.info među omiljene izvore