VIDEO  Trojica Hercegovaca srušili Dinamo, Marin Sesar pogodio u posljednjoj sekundi

MNK Novo Vrijeme-Apfel,Blago Gašpar,Futsal,MNK Novo Vrijeme-Apfel,futsal dinamo
MNK Novo Vrijeme

U susretu 4. kola 1. HMNL u Makarskoj su se sastali Novo Vrijeme i Futsal Dinamo. Na kraju odlične i uzbudljive utakmice slavili su Makarani u posljednjoj sekundi susreta kada je mrežu Dinama pogodio Širokobriježanin Marin Sesar.

Poveli su gosti u 16. minuti preko Perića. Četiri minute kasnije uslijedio je novi šok za domaće kada pogađa Šućur.

U nastavku, točnije u 28. minuti prednost gostiju smanjio je Blago Gašpar.

Samo tri minute kasnije, za poravnanje pogađa još jedan Hercegovac David Barbarić.

Već u sljedećoj minuti Marin Sesar pogodio za potpuni preokret Novog Vremena.

Pet minuta prije kraja utakmice Perić postiže svoj drugi pogodak na utakmici za poravnanje rezultata na 3:3.

U posljednjim sekundama utakmice odvijala se prava drama. Dinamo je imao posljednji napad i bacio sve karte u napad, bez vratara. Loptu im u posljednjoj sekundi krade Marin Sesar i pogađa sa svoje polovice za erupciju oduševljenja na tribinama i pobjedu Makarana.