Marin Čilić nakon preokreta poražen od trećeg igrača svijeta

Marin Čilić, Zverev
EPA

Osmi uzastopni poraz upisao je Marin Čilić protiv Alexandera Zvereva. Nijemac je slavio u tri seta, odigrao je bolje u ključnim trenucima i zaslužio pobjedu.

Marin je imao nešto sporiji ulazak u meč i Zverev je rano došao do breaka, ali Čilić je dobro odgovorio te preokretom stigao od 2:4 do 6:4 i prvog seta.

U tim trenucima Čilić je igrao jako dobro, ali dogodilo se ono što mu se često događa, nije mogao zadržati tako visoku razinu igre.

U drugom setu izgubio je servis u trećem gemu da bi kod 4:3 dobio priliku za povratak. Imao je tri break lopte, ali Zverev se spasio.

Odluka je pala u trećem setu u kojem je Zverev već u prvom gemu doašo do breaka. U nastavku seta nijedan se nije niti približio prilikama za break što je išlo u prilog Zverevu.

Nijemac će u trećem kolu igrati protiv Korde ili Musettija.