ŽENSKI RUKOMET Reprezentacija Hrvatske savladala BiH u Cazinu s 14 golova razlike

Ćamila Mičijević
Hrvatski rukometni savez

Ženska rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras je u Cazinu doživjela i drugi poraz u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo i to od selekcije Hrvatske koja je slavila rezultatom 31:17.

Hrvatice su dokazale da su u ovom trenutku objektivno jače od najboljih bh. rukometašica i sasvim su zasluženo večeras upisale trijumf, piše Klix.

Već na poluvremenu Hrvatska je imala šest golova prednosti i upravo su na šest pogodaka ostavili ekipu BiH poslije prvih 30 minuta igre.U nastavku su gošće iz minute u minutu povećavale svoju prednost, a na kraju su slavile s maksimalnih plus 14.

Tako su Hrvatice upisale i drugu pobjedu u ovim kvalifikacijama, a igračice BiH drugi poraz u isto toliko odigranih susreta.