VIDEO  Izviđač sa samo dva igrača na terenu postigao pogodak i obranio sedmerac!

Gračanica Izviđač
Sportsport

Rukometaši Izviđača ovog su vikenda osigurali Final4 rukometnog Kupa BiH. Unatoč porazu u Gračanici od 22:15, osam golova iz prvog susreta na kraju su se ipak pokazala kao dovoljan zalog za završnicu ovog natjecanja.

Ono što će ljubiteljima rukometa posebno ostati kao zanimljiv podatak jest činjenica da je Izviđač u drugom poluvremenu postigao svega tri pogotka, s obzirom da je nakon prvih 30 minuta rezultat glasio 14:12.

Susret je obilježila i tučnjava među igračima, nesportsko ponašanje domaćih igrača i publike, a nevjerojatna scena dogodila se pred sami kraj kada je Izviđač na terenu bio sa svega dva igrača.

U tim trenutcima na pozornicu stupaju Matej Mandić, mladi vratar koji je obranio sedmerac te Milan Vukšić koji se probio do mrtvog kuta i s desnog krila poentirao unatoč čak četiri igrača manje!