HRK Izviđač Mi grupa - RK Konjuh 27:26

U drugom dijelu bolja

igra Izviđača odmah je okrunjena s šest postignutih golova i vodstvom od 18:16.
Proradili su i golmani Izviđača da bi rezultat u 54 minuti utakmice glasio 24:20 za Izviđač, kada su isključena tri igrača Konjuha zbog grube igre, prigovora i nesportskog ponašanja.

Ferhatbegović je namjerno laktom udario igrača Izviđača i atmosfera se na terenu, pa tako i na tribinama zakuhala. Međutim u dvije minute s tri igrača viška Izviđač je postigao samo jedan gol i tako sebi priuštio nesigurnu završnicu utakmice.

Najbolji igrač utakmice Josip Ilić potvrdio je 25 sekundi prije kraja pobjedu za vodstvo 27:25. Gosti su samo uspjeli smanjiti na gol razlike.