FOTO  HMRK Zrinjski-RK Sloboda Solana 34:22

Zrinjski-Sloboda

Utakmica je bila važna za obije momčadi koje se nalaze u opasnoj zoni.
Početak je pripao Zrinjskom koji na startu daje dva pogotka za 2:0. U 10. minuti semafor je pokazivao 5:2 za Plemiće, a u 17. minuti sjajni Plemići imaju 8:4, a gostujući trener traži predah nezadovoljan igrom svoje momčadi.

Kako je utakmica odmicala Zrinjski je bolji protivnik i zadržavao je stečenu prednost koja je u 22. minuti iznosila 10:6, a u idućoj minutu već je 11:6. Nakon toga se gosti vraćaju u igru i smanjuju na 13:11, ali Zrinjski u posljednjim sekundama prvog dijela postiže pogodak za 14:11.

U nastavku Zrinjski ide na plus 6, i rezultat u 34. minuti je 18:12, a u 42, utakmica je  riješena jer je već 25:16 za Plemiće. Do kraja Zrinjski je puno bolji, a u 51. minuti već je 31:17. Na kraju sasvim zaslužena pobjeda Zrinjskog rezultatom 34:22.

Pavlak sa 10 Sarajlić sa 7 i Bošković sa 5 pogodaka odveli su Zrinjski do pobjede, a vrijedi istaći i Šakotu koji  je imao 7 obrana. Kod gostiju bolji od ostalih bio je Mujić sa 5 pogodaka.