FOTO  HMRK Zrinjski-RK Lokomotiva 31:22

HMRK Zrinjski, rk lokomotiva brčko
Večaras su rukometaši HMRK Zrinjski na svom parketu dočekali momčad RK Lokomotiva iz Brčkog.

Utakmica je to koja je bila važna za obe ekipe koje se bore za ulazak u doigravanje za prvaka BiH. U dvoranu je došlo oko 400 navijača Zrinjskog da pomognu svojoj momčadi.

Susret je kako se i očekivalo bio dosta poravnat do rezultata 9:9. Zrinjski nakon toga dolazi do serije od 5:0 za veliko vodstvo 14:9.

Na odmor se otišlo rezultatom 14:9.

U drugom dijelu gosti se uspijevaju vratiti u igru, te dolaze do 17:15 u 40. minuti. Pri rezultatu 18:15 Zrinjski ostaje bez 2 igrača i postiže pogodak za 19:15. Kod 20:16 suci isključuju 3 igrača Zrinjskog, a gosti ne koriste sedmerac. U 46 minuti Zrinjski vodi 23:18. U 50 minuti rezultat je bio 26:19 i utakmica je bila riješena.

Utakmica je završila zasluženom pobjedom Zrinjskog 31:22.

Mladen Bošković postigao je 10 pogodaka. Mislav Grgić je dodao 5, a Marijan Marić i Damir Džeba po 4. Bernard Mandarić, Dragan Pavlović i Mario Babić postigli su po 2, a Marin Perić i Nikola Ivanović po 1 pogodak. Kod gostiju su se istakli Stefan Vukoje sa 6, te Nikola Grujić, Pavle Petrović i Šerif Baraković sa po 4 pogotka.