FOTO  NEMILE SCENE U MOSTARU Utakmica između FC Mostar Stari Grad i Radnika prekinuta zbog tučnjave navijača

FC Mostar Stari Grad Radnik

Drugi susret finala doigravanja za prvaka između FC Mostar Stari Grad i KMF Radnik iz Bijeljine koji se večeras igrao u Mostaru prekinut je 2 minute i 41 sekundu prije kraja.

Naime, u tim trenutcima došlo je do naguravanja i tučnjave na tribini između domaćih i gostujućih navijača te su suci odlučili prekinuti susret i povući igrače s terena.

Nakon, što su trbine ispražnjene susret se nastavio te je utakmica završena rezultatom 1:4.

Kada je u pitanju sami tijek utakmice, gosti su odigrali furiozno prvo poluvrijeme i na odmor otišli s prednošću od 0:3. Pogađali su Marinković u 5. minuti, Cvjetičanin u 10. minuti te Arnautović u 15. minuti utakmice.

U nastavku, u 26. minuti novi šok za domaće.  Za 0:4 pogodio je Ružičić.

Počasni pogodak za Mostarce postigao je u 33. minuti Adnan Kalajdžić.

Pobjedom je Radnik poravnao u finalnoj seriji na 1:1, a sljedeća utakmica igra se u nedjelju u Bijeljini.