Mostarci poraženi od Salinesa

FC Mostar Stari Grad Staklorad, FC Salines Tuzla, Premijer futsal liga BiH
FC Salines

U zaostaloj utakmici 2. kola Premijer futsal lige BiH, aktualni prvak FC Mostar Stari Grad poražen je večeras u Tuzli kod Salinesa rezultatom 5:3.

Nije ovo bio dan mostarskog prvaka. Već nakon prvog poluvremena imali su zaostatak od dva pogotka razlike. Za domaće je najprije pogodio u 11. minuti Deni Imširović, da bi pred sam kraj prvog poluvremena, točnije u 19. minuti za 2:0 pogodio Mirko Marinković.

U nastavku ponovno se trese mreža gostiju u 25. minuti. Precizan je ovog puta bio Admir Čorhodžić.  Samo dvije minute kasnije prvi pogodak na utakmici postižu Mostarci. Milanovića je svladao Anel Radmilović.

U 35. minuti domaći ponovno vraćaju na tri gola prednosti, za 4:1 pogodio je ponovno Imširović, da bi samo minutu kasnije na 5:1 povisio Osman Beganović te riješio pitanje pobjednika.

Poraz Mostaraca ublažio je Vladan Vesić s dva pogotka u 39. i 40. minuti za konačnih 5:3.