FOTO  Mostar Stari Grad uvjerljivo svladao Salines za prvu pobjedu u sezoni

FC Mostar Stari Grad Salines Neimari

U drugom kolu Premijer futsal lige BiH FC Mostar Stari Grad na svom terenu svladao je Salines - Neimari uvjerljivim rezultatom 5:1 i tako ostvario prvu pobjedu u sezoni.

Mrežu gostiju načeo je već u 3. minuti Adnan Kalajdžić. U 7. minuti već je 2:0, a strijelac je ovaj put bio Elmedin Podrug. Isti igrač pogodio je na otvaranju drugog dijela u 25. minuti za 3:0.

U 32. minuti do pogotka dolaze i gosti kada mrežu domaćih pogađa Amar Šišić.

Tri minute kasnije novi pogodak za Mostarce. Strijelac je bio Nermin Kahvedžić.

Do kraja utakmice vidjeli smo još jedan pogodak u mreži gostiju. Loptu je u posljednjoj minuti utakmice u svoju mrežu poslao Sulejman Salkić.

U ostalim susretima, Sloboda Kompred je svladala Borac na domaćem terenu s 3:2, Željezničar je bio bolji od Brotnja na Grbavici s 8:2. Hercegovina je na svom terenu na Pecari poražena od Sloge s 3:4, dok je aktualni prvak Radnik slavio na gostovanju kod GFC Sarajevo s 5:6.