MNK Brotnjo i sljedeće sezone u Premijer futsal ligi BiH, Konjic izborio majstoricu

MNK Brotnjo Futsal Doboj
Događajnica

MNK Brotnjo i sljedeće sezone će igrati Premijer futsal ligu Bosne i Hercegovine. Nakon što su u prvoj utakmici play-outa igranoj u nedjelju u Čitluku svladali Doboj rezultatom 5:1, Čitlučani su večeras protiv istog protIvnika slavili i u gostima te tako izbjegli majstoricu u Čitluku.

Večerašnja utakmica završena je rezultatom 2:5 u korist gostiju.

No, nije sve dobro krenulo po Brotnjo. Poveo je Doboj u 10. minuti utakmice, a strijelac je bio Vladan Lukić.

Četiri minute kasnije Lukić je ponovno strijelac, ali ovaj put loptu je poslao u vlastitu mrežu za 1:1 na semaforu.

Pred kraj prvog dijela, točnije u 19. minuti za domaće pogađa Denis Zelenković te se rezultatom 1:2 odlazi na odmor.

No, drugo poluvrijeme u potpunosti pripada gostima. Otvorili su Čitlučani s dvije stopostotne šanse Ivankovića i Penave, ali nije bilo preciznosti u njihovim udarcima.

No, zato je Dario Penava precizan bio u 27. minuti te vratio stvari na početak.

U 33. minuti potpuni preokret. Za Brotnjo pogađa Darko Raguž koji je i u prvoj utakmici bio koban za Doboj s dva pogotka.

U 35. minuti Brotnjo postiže i četvrti gol, a postigao je ni manji ni više nego vratar Brotnja. Naime, Doboj je prešao na igru s vratarem u polju, a Vučić je iskoristio prazna vrata i pogodio mrežu domaćih sa svoje polovice.

Do kraja utakmice vidjeli smo još jedan pogodak, a strijelac je bio Darko Ivanković za veliku radost gostiju koji su ovom pobjedom završili turbulentnu sezonu.

U drugoj utakmici play-outa Konjic je na domaćem terenu svladao Bosnu Kompred rezultatom 2:1 te izborio majstoricu koja će se igrati za vikend u Tuzli.