FOTO  Hercegovina u infarktnoj završnici pobijedila Mostar Stari Grad i izborila polufinale Kupa

MNK Hercegovina Mostar Stari Grad

MNK Hercegovina plasirala se u polufinale Kupa Bosne i Hercegovine. Momčad s Pecare večeras je u odličnoj utakmici svladala Mostar Stari Grad rezultatom 4:3.

Prvo poluvrijeme ipak je pripalo Mostarcima. U 17. minuti gosti su došli do vodstva, a sjajan pogodak solo prodorom postigao je Adnan Kalajdžić.

Rezultatom 0:1 se i otišlo na odmor.

No, u nastavku Hercegovina dolazi do preokreta.

U 22. minuti pucao je Zvonimir Ćavar, loptu odbija vratar gostiju, ali samo do Darke Ivankovića koji je šalje u mrežu.

Dvije minute kasnije već je 2:1, a loptu je ovaj put u vlastitu mrežu poslao Marijo Aladžić.

Šest minuta prije kraja utakmice sjajnu asistenciju upisuje Dragan Edi Marić koji loptu ostavlja za Blagu Gašpara, a on pogađa za 3:1.

U tim trenucima činilo se kako gosti nemaju snage za stići prednost domaćina, no oni nisu mislili tako. Najprije je u 36. minuti pogodio Brazilac Thiago, da bi isti igrač poravnao na 3:3 već u sljedećim napadu.

U posljednje dvije minute vidjeli smo pravu opsadu gola domaćih. Mostarci su igrali s vratarem u polju i uputili udarac 12 sekundi prije kraja koji nije bio precizan. Vratar domaćih brzo vraća loptu u polovinu gostiju i doslovno sekundu prije kraja ona dolazi do Ante Ćorluke koji ostaje sam na drugoj vratnici i šalje je u mrežu. Kakav kraj utakmice na Pecari.