Zvezda izborila Ligu prvaka, moguć susret s Dinamom

crvena zvezda, Liga prvaka

Crvena zvezda plasirala se u grupnu fazu Lige prvaka. U dvije utakmice srpski prvak izbacio je Young Boyse zbog gola više u gostima.

Švicarci su na rasprodanu Marakanu stigli po pobjedu nakon 2:2 iz prve utakmice, a na kraju su izvukli samo 1:1. U prvom poluvremenu nije bilo prilika, na startu drugog su gosti propustili dvije dobre prilike preko Assalea i Lotomba, a na drugoj strani je uslijedila kazna kada je Vukanović zabio na ubačaj Rodića. Do kraja susreta Švicarci su stigli do izjednačenja autogolom Bena, a u 93. minuti mogli su i do prolaska, ali je ponovno Zvezdin junak bio Borjan koji je sjajno obranio jedan pokušaj gostiju.

Zvezda je plasmanom u Ligu prvaka, drugim zaredom, zaradila najmanje 20 milijuna eura. Na ždrijebu u četvrtak naći će se u četvrtoj jakosnoj skupini i može izvući Dinamo koji je u trećem potu.