VIDEO  Zrinjski uvjerljivo svladao povratnika u HNL

Varaždin Zrinjski
NK Varaždin

Nakon što su prije tri dana svladali Muru, nogometaši Zrinjskog danas su upisali i drugu pobjedu u sklopu priprema za novu sezonu. 'Plemići' su danas u Varaždinu svladali istoimenog domaćina i povratnika u Prvu HNL, uvjerljivim rezultatom 0:3.

Zrinjski je poveo u 38. minuti kada je Igor Postonjski poslao loptu u vlastitu mrežu.

Samo šest minuta kasnije već je 2:0. Povratnik iz Dinama Petar Sučić fantastično je pronašao Franka Sabljića koji je sve odlično napravio i pogodio mrežu domaćih.

Do trećeg pogotka Zrinjski je stigao u 97. minuti. Gulišija je odlično poslao naprijed jednu loptu, a Ivan Jukić je uzima obrani domaćih, zaobilazi vratara Šteku i pogađa za 0:3.

Treba reći kako se utakmica igrala dva puta po 60 minuta.

Posljednju utakmicu na pripremama u Svetom Martinu na Muri Zrinjski će igrati 21. lipnja protiv Shkendije.