Zrinjski uvjerljivo svladao Lokomotivu u Zagrebu, Kožulj postigao prvijenac

Ćorluka Kožulj
HŠK Zrinjski

U trećoj utakmici u sklopu priprema u svetim Martinu na Muri nogometaši HŠK Zrinjski upisali su novu pobjedu.

Igrači Krunoslava Rendulića danas su svladali Lokomotivu rezultatom 3:0, a strijelci za Plemiće bili su Nemanja Bilbija, Franko Sabljić i Zvonimir Kožulj.

Od početka je Rendulić na teren poslao momčad u sastavu; Marić, Ćorluka, Marin, Senić, Barišić, Stanić, Ivančić, Čanađija, Malekinušić, Tičinović, Bilbija.

Igrala se 17. minuta kada je u gužvi u šesnaestercu Bilbija uspio vrhunski matirati Šubarića za vodstvo.

Do drugog pogotka Zrinjski je došao u 75. minuti nakon lijepe akcije. Kožulj je izbacio Memiju na desnu stranu, a on sjajno ubacio u peterca gdje Franko Sabljić zakucava loptu u mrežu.

U 87. minuti Plemići postižu i treći pogodak. Kožulj je poslao loptu na desnu stranu za Hrvanovića, on dodao do Memije koji je odlaže za Kožulja, a on postiže svoj prvijenac za Zrinjski.

Bila je ovo druga pobjeda Plemića iz tri pripremna susreta. Podsjetimo, Mostarci su u prvoj utakmici izgubili od Mure (0:1) te u Varaždinu pobijedili istoimenog domaćina (1:3).

Ovom utakmicom Zrinjski je završio prvi dio priprema te se vraća u Mostar gdje će se nastaviti spremati za susrete Lige prvaka.