FOTO/VIDEO  Zrinjski u završnici "slomio" Željezničar

Zrinjski Željezničar

U utakmici 23. kola nogometaši HŠK Zrinjski svladali su Željezničar rezultatom 2:0, a oba pogotka pala su u samoj završnici utakmice.

U prvom poluvremenu nismo vidjeli gotovo ništa. Bilo je to jako dosadno i negledljivo.

Vrijedi izdvojiti tek udarac Cocalića u 9. minuti kada je pucao glavom, ali lopta odlazi malo pokraj vrata Marića. U 38. minuti pokušao je i Hiroš no ravno u Marića.

S druge strane dva puta je pokušao Kiš, no njegov udarac je oba puta bio blokiran.

Poluvrijeme za zaborav.

Na prvu kakvu takvu priliku u drugom dijelu čekali smo do 53. minute. Pucao je Kiš, no visoko iznad vrata.

Tri minute kasnije velika prilika za Željezničar. Haračić je promašio stopostotnu priliku sa samo nekoliko metara od gola.

U 74. minuti Zrinjski ipak dolazi do pogotka. Strijalc je bio Mulahusejnović koji je dobro pucao glavom nakon odličnog ubačaja Tonija Šunjića.

Do potvrde pobjede Zrinjski dolazi u 90. minuti.

Mulahusejnović je odlično prošao i asistirao za Ćužu koji pogađa za nova tri boda Zrinjskog koji se učvrstio na drugom mjestu s 46 bodova, dok je Željezničar na desetom mjestu i slijedi mu borba za ostanak.