VIDEO  Zrinjski u polufinalu Kupa, Mulahusejnović i Lukanić "sredili" Jedinstvo

Zrinjski Jedinstvo
HŠK Zrinjski

Nogometaši HŠK Zrinjski plasirali su se u polufinale Kupa Bosne i Hercegovine. Nakon što su u prvom susretu u Bihaću slavili rezultatom 0:1, Plemići su danas na svom stadionu pod Bijelim Brijegom ponovno pobijedili Jedinstvo, ovog puta rezultatom 2:0, a strijelci su bili Mulahusejnović i Lukanić.

Zrinjski je poveo iz prve prave prilike na utakmici.

Igrala se 5. minuta kada je lijepo ubacio Memija, a Mulahusejnović glavom pogodio mrežu.

Mogao je Zrinjski nakon četiri minute i do drugog pogotka. Lopta je došla do Tomislava Kiša koji je silovito pucao, no lopta je odsjela na gredi gostiju.

U 20. minuti vidjeli smo i priliku za Jedinstvo. Smailović je pucao pokraj vrata.

Do drugog pogotka Zrinjski dolazi u 27. minuti. Precizan je s nekih 20 metara bio mladi Luka Lukanić.

Nakon tog pogotka redale su se prilike Zrinjskog preko Šunjića, dva puta Malekinušića i Brekala, no promjene rezultata nije bilo.Zrinjski Jedinstvo

I u nastavku prvi prijeti Zrinjski. Pucao je glavom u 50. minuti Kiš, ali pokraj vrata.

Ponovno je do pogotka pokušao doći u 63. minuti Lukanić, no udarac nije bio precizan, baš kao ni onaj Tomislava Kiša minutu kasnije.

Pucao je Jusufbašić u 85. minuti za Jedinstvo, no lopta odlazi iznad grede Gorana Karačića.

U 90. minuti još je jednom do pogotka pokušao danas doći Kiš, no ni ovaj put nije bio precizan, te utakmica završava rezultatom iz prvog poluvremena 2:0, te je Zrinjski ukupnim rezultatom 3:0 izborio polufinale.