FOTO  Zrinjski u Međugorju poražen od posljednje momčadi hrvatskog prvenstva

Zrinjski, nogomet, poraz

U prijateljskom susretu odigranom u Međugorje nogometaši Varaždina porazili su Zrinjski s 2:0.

Posljednja momčad prvenstva Hrvatske zaprijetila je već u desetoj minuti. Nakon udarca iz kuta glavom je šutirao Stolnik, ali se istaknuo Soldo i sjajnom intervencijom spasio svoj gol.

U 16. minuti Varaždin dolazi do vodstva lijepim pogotkom Dominika Glavine. Četiri minute kasnije nova lopta u mreži Zrinjskog, ovaj put je pogodio Domagoj Droždek.

Zrinjski se 'probudio' u završnici prvog dijela. Kunićev udarac s 20-tak metara prolazi pored gola Varaždinaca, a zatim je Ibanez bio neprecizan iz slobodnog udarca.

Drugo poluvrijeme nije moglo oko 150 ljubitelja nogometa koji su pratili ovaj susret. Igralo se uglavnom na sredini terena bez izrazitih prigoda za postizanje pogotka.

Igru Zrinjskog u Međugorju skautirali su trener Željezničara Amar Osim, trener Veleža Feđa Dudić i sportski direktor Sarajeva Emir Hadžić.

Zrinjski: Soldo (od 46. Horkaš), Ćorluka (od 46. Barišić), Stojkić (od 46. Barbarić), Ibanez (od 46. Rugašević), Gojković (od 46. Jakovljević), Bašić (od 46. Šošić), Čirjak (od 46. Zlomislić), Čurjurić (od 46. Rustemović), Tičinović (od 46. Stanić), Čoko (od 46. Govedarica), Kunić (od 46. Bilbija).

Varaždin: Nevjestić, Roce, Stolnik, S. Glavina, Špičić, Đurašek, Jesi, Vuk, Droždek, D. Glavina (još su igrali: Gavranović, Tkalčević, Crnčec, Prce, Ninčević, Kolarić, Dedić, Kanceljar).