FOTO  ZRINJSKI U ČETVRTFINALU KUPA Uraganskih deset minuta drugog poluvremena Plemićima osiguralo prolazak dalje

Zrinjski Slavija

HŠK Zrinjski izborio je plasman u četvrtfinale Kupa Bosne i Hercegovine. Plemići su na svom travnjaku stadiona pod Bijelim Brijegom uvjerljivo svladali momčad Slavije iz Istočnog Sarajeva rezultatom 4:0.

Strijelci za momčad koju je danas s klupe vodio Mario Ivanković bili su Todorović, Kunić, Zlomislić i Mašić.

Ivanković je na teren poslao momčad u sastavu; Soldo, Bašić, Sahiti, Zlomislić, Kunić, Arežina, Stojkić, Mašić, Lambulić, Jakovljević, Sadiku.

Slavija je pak istrčala sa sljedećom jedanaestoricom;  Trifković, Bogučanin, Baban, Drljević, Popović, Babić, Arbinja, Perović, Šćepanović, Čomor, Bogičević

U prvom poluvremenu mreže su mirovale. No, zato je razodblje između 50. i 60. minute bilo furiozno od strane domaćih. Najprije je mrežu gostiju u 52. minuti načeo Todorović, da bi samo dvije minute kasnije na 2:0 povisio Petar Kunić.

U 56. minuti novi pogodak za Zrinjski. Ovog puta precizan je bio Zlomislić, dok je u 59. minuti konačnih 4:0 postavio mladi napadač Anes Mašić.