VIDEO  Zrinjski u 2. pretkolu može imati priliku za osvetu za najtužniji poraz

Zrinjski i Slovan

Ukoliko u 1. pretkolu prođe armensku Urartu HŠK Zrinjski u 2. pretkolu Lige prvaka mogao bi igrati protiv starog znanca Slovana iz Bratislave koji će za protivnika na startu Lige prvaka imati Swift.

Podsjetimo, Zrinjski je prošle sezone u play-offu Konferencijske lige za ulazak u grupnu fazu ovog europskog natjecanja ispao upravo od Slovana nakon izvođenja jedanaesteraca.

Podsjetimo, Zrinjski je u prvom susretu u Mostaru slavio rezultatom 1:0 pogotkom Nemanje Bilbije.

U uzvratu identičan rezultat bio u korist Slovana nakon 90 minuta igre. U produžecima je u 103. minuti Igor Savić donio pogodak koji je vodio Zrinjski u grupnu fazu, ali u 120. minuti nevjerojatnim škaricama pogodio Ramirez za 2:1 te se otišlo u seriju jedanaesteraca u kojoj je Slovan bio spretniji i sretniji.

Zrinjski bi tako mogao dobiti priliku za "osvetu" Slovacima, no obje momčadi najprije moraju svladati svoje suparnike koje im je ždrijeb u Nyonu dodijelio u 1. pretkolu.