VIDEO  Zrinjski slavio u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa kod Radnika, prvijenac Kiša

Radnik Zrinjski
HŠK Zrinjski

Nogometaši HŠK Zrinjski danas su u prvom susretu četvrtfinala Kupa BiH svladali u gostima Radnik rezultatom 1:3.

Bila je to utakmica u kojoj su igrači Krunoslava Rendulića očekivano od prve minute imali potpunu dominaciju.

Otvorili su Plemići sjajnom prilikom Jukića kojeg je uposlio Memija, ali vratar domaćih fantastično brani Jukićev udarac i odbija loptu u korner. No, nakon tog prekida u 8. minuti Zrinjski dolazi u vodstvo. Lopta je došla do Kiša koji je odlaže za Zlomislića, a on pogađa mrežu Radnika.

Do kraja poluvremena Zrinjski je pokušavao doći i do drugog pogotka. Najizgledniju priliku imao je Kiš u 40. minuti, ali ponovno je na mjestu Lakić.

U nastavku prava opsada gola domaćih. Pokušali su za Plemiće Kiš, Vukotić i dva puta Jukić, no rezultat se nije mijenjao. Lakić je imao odličan dan.

Do drugog pogotka Zrinjski dolazi u 67. minuti. Nakon odlične akcije Zlomislić vraća asistenciju Kišu koji postiže prvijenac u dresu s lentom.

U 76. minuti sve je riješeno. Kiš je ponovno asistent, a strijelac je ovaj put Jakovljević.

Samo minutu nakon kasnije, do pogotka dolaze i domaći. Sve je sam napravio Ristić i pogodio mrežu Marića.

Mogao je Zrinjski do kraja utakmice i do četvrtok pogotka, no Kiš i Tičinović ovaj put nisu iskoristili svoje prilike te utakmica završava rezultatom postavljenim u 77. minuti.

FK Radnik Bijeljina: Lakić, Paranos, Došlo, Matković, Vasić, Ristić, Milošević, Despotović, Danilović, Rašević, Perišić.

HŠK Zrinjski: Marić, Jukić, Zlomislić, Kiš, Ismajlegci, Jakovljević, Sučić, Stanić, Memija, Magdić, Vukotić.