FOTO/VIDEO  Zrinjski slavio protiv Slobode, gostima presudila već "sto puta" viđena kombinacija

Zrinjski Sloboda

U 12. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine nogometaši HŠK Zrinjski upisali su novu pobjedu. Na svom stadionu pod Bijelim Brijegom 'Plemići' su večeras svladali Slobodu s minimalnih 1:0.

Kažimo kako je susret počeo minutom šutnje za stradale u stravičnoj nesreći na Buni.

Zrinjski je tijekom cijelog susreta imao dominaciju i bio bolji protivnik.

U 10. minuti pokušao je Mario Ćuže, ali Bukvić je spasio goste. Tri minute kasnije Bukvić je ponovno na mjestu, a ovoga puta pokušao je Jukić.

U 33. minuti pokušali su Ćuže i Blibija, no obrana gostiju to čisti. No, zato deset minuta kasnije trese se mreža Slobode. Već "sto puta" viđena kombinacija. Bekić je odlično ubacio, a Bilbija glavom poslao loptu u mrežu.

U nastavku je Zrinjski imao nekoliko izglednih prilika preko Bilbije, Stranputa, Jukića, Jankovića, no rezultat se do kraja nije mijenjao i Mostarci su upisali svoju šestu prvenstvenu pobjedu.