ZRINJSKI SE VRAĆA Sloga pala pod Bijelim brijegom, četvrta uzastopna pobjeda 'Plemića'

Zrinjski
HŠK Zrinjski

Zrinjski je u 28. minuti utakmice protiv Sloge iz Doboja poveo sa 1:0, a gol je postigao Tomislav Kiš.

Igrači Zrinjskog izašli su na teren noseći crni flor na dresovima. Tom prilikom su se i fotografirali, a onda su ih skinuli kako bi mogli igrati utakmicu.

"Uoči današnje utakmice protiv Sloge, naša ekipa je istrčala s crnim florom u znak podrške Izraelu i svim nevinim žrtvama", poručili su iz mostarskog kluba.

Nogometaši Zrinjskog uspjeli su poslije pola sata igre probiti Slogin dupli blok postavljen pred golom Elvira Trake.

Igrala se 28. minuta utakmice, Mario Ćuže je upisao asistenciju, spojio Tomislava Kiša sa golom, a ovome nije bilo teško pronaći put do mreže Trakinog gola.

Zrinjski je od početka susreta bolji rival, pogađali su i okvir gola, dok se Sloga posvetila defanzivi i čuvanju svog gola, no nije uspjela dugo izdržati.

Zrinjski je na poluvrijeme otišao sa posjedom lopte od 76 posto, 11 udaraca od čega su 3 išla u okvir.

U drugom poluvremenu Zrinjski je, očekivano, imao više od igre i kontrolirao tempo utakmice, što im je donijelo i nekoliko dobrih prilika, no Sloga je uspijevala odolijevati napadima aktualnih bh. prvaka sve do 86. minute kada je Jukić nakon odbrane Trake zakucao loptu u mrežu za konačnih 2:0.