FOTO/VIDEO  Zrinjski se uvjerljivom pobjedom protiv Igmana vratio na pobjedničke staze

Zrinjski Igman

U susretu 11. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine nogometaši HŠK Zrinjski danas su na svom stadionu pod Bijelim Brijegom uvjerljivo svladali Igman rezultatom 4:0.

Dva različita poluvremena gledali smo danas u Mostaru. Prvo i nije obilovalo velikim prigodama, iako su domaći od samog početka imali inicijativu i posjed na svojoj strani.

No, ipak u 37. minuti Zrinjski je došao do zasluženog vodstva. Lijepo je iz slobodnog udarca ubacio Niko Janković, a Mario Ćuže glavom posprema loptu u mrežu za vodstvo 1:0 s kojim 'Plemići' odlaze na odmor.

U nastavku gledamo znatno bolji Zrinjski.

U 48. minuti već je 2:0. Strijelac je nakon kornera u 48. minuti bio Slobodan Jakovljević.

Do trećeg pogotka 'Plemići' dolaze u 59. minuti. Sjajnu loptu je za Memiju poslao Ivan Jukić, a Memija šalje povratnu za Bilibiju, koji je loptu najprije sjajno primio, a onda i iz koraka poslao u mrežu.

U 64. minuti smo vidjeli i četvrti pogodak. Pogriješio je vratar gostiju Vukanović, a lopta dolazi do Jukića koji je bez većih problema šalje iza njegovih leđa.

Zrinjski je nakon toga utakmicu mirno priveo kraju i upisao svoju petu pobjedu u ovoj sezoni.