FOTO/VIDEO  Zrinjski razbio Borac pod Bijelim Brijegom

Zrinjski Borac

U utakmici 16. kola Premijer lige BiH Zrinjski je na svom stadionu pod Bijelim Brijegom razbio Borac rezultatom.

Poveli su domaći već u 13. minuti, a odlično je za vodstvo pogodio Matija Malekinušić.

U 25. minuti već je 2:0. Siguran izvođač kaznenog udarca bio je Nemanja Bilbija, nakon što je Zakarić srušio Memiju, a Irfan Peljto pokazao na bijelu točku.

Pet minuta kasnije Bilbija postiže svoj drugi pogodak na utakmici i 13. u sezoni. Dočekao je kapetan Zrinjskog loptu na drugoj vratnici i pospremio je u mrežu.

U 36. minuti već je 4:0. Lijepo je sa 16 metara pucao Igor Savić i pogodio mrežu vratara Borca.

U drugom poluvremenu pogodaka nije bilo do 83. minute, a onda gosti dolaze do pogotka. Precizan je za 4:1 bio Vušurović.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao i Zrinjski je zasluženo slavio.