VIDEO  Zrinjski pod Bijelim Brijegom slavio protiv Šibenika

Zrinjski Šibenik
HŠK Zrinjski

U prijateljskoj utakmici koju su danas na stadionu pod Bijelim Brijegom odigrali nogometaši HŠK Zrinjski i nogometaši Šibenika slavili su domaći rezultatom 1:0.

Strijelac jedinog pogotka danas je bio Dragan Juranović. On je mrežu gostiju pogodio već u 4. minuti na lijepu asistenciju Josipa Ćorluke.

Pogledajte pogodak.

Sergej Jakirović danas je na teren poslao kombiniranu momčad, a od prve minute utakmicu su započeli;

Topić - Ćorluka, Magdić, Senić, Brekalo - Stranput, Kamenar, Malekinušić, Zubairu, Juranović - MandićU nastavku utakmice svoju priliku dobili su; Soldo, Marandici, Zlomislić, Tičinović, Hadžić, Berbić.

Ovu utakmicu Zrinjski je odigrao u ovoj reprezentativnoj stanci bez čak pet reprezentativaca; Ilinković, Sablić, Ćuže, Drljo (BiH) te Niko Janković (Hrvatska).