VIDEO  Zrinjski pobjednik Memorijala 'Andrija Anković' u Gabeli

Stadion HŠK Zrinjski, sport
HŠK Zrinjski

HŠK Zrinjski pobjednik je ovogodišnjeg Memorijala 'Andrija Anković' u Gabeli. U finalnom susretu igrači Sergeja Jakirovića bili su bolji od Gradine iz Srebrenika rezultatom 2:0. Prvo poluvrijeme mreže su mirovale, a za pobjedu Mostaraca u drugom dijelu pobrinuli su se Mario Tičinović i Dinko Trebotić.

U 61. minuti Tičinović je pogodio mrežu nakon ubacivanja igrača koji je danas po prvi put nastupio za Zrinjski, Ennia Travaglie koji je u Mostar stigao iz Rijeke. Za 2:0 pobrinuo se pak, slalomom među braničima Gradine Dinko Trebotić, koji je u 85. minuti pogodio nebranjeni dio mreže. Ovom pobjedom Zrinjski je osvojio svoj šesti naslov ovog tradicionalnog memorijala te se po broju titula izjednačio sa splitskim Hajdukom.

Treće mjesto osvojila je ekipa Sutjeske koja je nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca svladala domaći GOŠK.