VIDEO  Zrinjski osvojio svoj prvi trofej u 2022. godini

Memorijal Andrije Ankovića
HŠK Zrinjski

Nogometaši HŠK Zrinjski po sedmi put osvojili su 'Memorijal Andrije Ankovića' u Gabeli. U finalnom susretu 'Plemići' su danas uvjerljivo svladali domaći GOŠK rezultatom 4:0.

Prvo poluvrijeme mreže su mirovale, a momčad Sergeja Jakirovića u prednost je doveo u 47. minuti Mario Tičinović. Na 2:0 povisio je u 65. minuti Matija Malekinušić.

Za još dva pogotka u mreži GOŠK-a pobrinuo se mladi napadač Zrinjskog Franko Sabljić koji je bio precizan u 72. i 82. minuti.

Treće mjesto osvojili su nogometaši Tuzla Cityja koji su nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca svladali Neretvu iz Metkovića. Nakon što je regularni dio susreta završen rezultatom 2:2, Tuzlaci su nakon udaraca s bijele točke slavili 11:10.