FOTO/VIDEO  Zrinjski ostvario petu pobjedu na pripremama, novi igrači pokazali da će biti pojačanja

Zrinjski Krupa

Nogometaši HŠK Zrinjski ostvarili su još jednu pobjedu u sklopu priprema u Međugorju. Igrači Sergeja Jakirovića danas su svladali momčad Krupe rezultatom 3:0.

Sve su 'Plemići' riješili u prvom poluvremenu. Do prednosti su Mostarci došli u 24. minuti. Sve je odlično napravio Petar Bojo, loptu proslijedio do Irfana Hadžića koji lijepo pogađa suprotni kut vratara Krupe.

Do drugog pogotka Zrinjski stiže četiri minute kasnije. Nakon lijepe asistencije Dejana Trajkovskog, mrežu ovaj put pogađa Petar Bojo.

U pogocima su tako u prvom poluvremenu sudjelovala trojica igrača koja su u ovom prijelaznom roku stigli u Zrinjski; Hadžić, Bojo i Trajkovski

U nastavku smo vidjeli još jedan pogodak 'Plemića'. Ivan Bašić je ubacio, a loptu je u 79. minuti u mrežu pospremio Igor Savić.

Zrinjski je tako ostvario petu pobjedu iz šest kontrolnih susreta koliko su ih odigrali tijekom zimske stanke.