FOTO  Zrinjski na krilima Bilbije i Ćuže svladao Leotar i podigao trofej za svoj osmi naslov prvaka

Zrinjski Leotar
HŠK Zrinjski

U posljednjem susretu u ovoj sezoni pred domaćom publikom u Čitluku, nogometaši HŠK Zrinjski svladali su Leotar rezultatom 2:1. Utakmica je odigrana u svečarskom ambijentu pred odlično ispunjenim tribinama stadiona Bare unatoč kiši i nestabilnom vremenu.

Zrinjski je poveo u 22. minuti. Ubacio je Ivan Jukić, a Nemanja Bilbija glavom poslao loptu u mrežu.

Do poravnanja i gola nade gosti su stigli u 56. minuti kada je loptu u vlastitu mrežu pospremio branič Zrinjskog Hrvoje Barišić.

No, u 72. minuti ponovno na scenu stupa junak iz finalne utakmice Kupa iz Zenice Mario Ćuže koji je fantastično pogodio za novi, a ispostavit će se i pobjednički pogodak Zrinjskog.

Pobjedom je Zrinjski stigao do svog 78. boda u sezoni iz snova, dok je Leotar ostao posljednji s 31 osvojenim bodom uoči posljednjeg kola kada će ugostiti Široki Brijeg. Plemići će posljednji susret odigrati u Tuzli protiv Tuzla Cityja.

Kažimo kako su Plemićima nakon utakmice dodijeljene medalje i pehar za naslov prvaka, osmi u povijesti najboljeg i najtrofejnijeg kluba u BiH.