FOTO/VIDEO  Zrinjski i Hrvatski Dragovoljac remizirali u prijateljskom susretu

HŠK Zrinjski

Nogometaši HŠK Zrinjski večeras su Međugorju u sklopu dvotjednih priprema odigrali i svoj treći kontrolni susret. Protivnik 'Plemićima' večeras je bio Hrvatski Dragovoljac. Susret je na kraju završio neodlučeno rezultatom 2:2.

Poveli su nogometaši Zrinjskog u 13. minuti, a strijelac je bio Anes Mašić. Samo pet minuta kasnije momčad iz zagrebačkog Sigeta dolazi do poravnanja, a strijelac je bio Veljača. Tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku prvi do pogotka dolaze igrači Dragovoljca. Precizan je u 66. minuti bio Sekulić. Konačan rezultat utakmice postavio je Nikša Šilić u 74. minuti susreta.

Valja istaknuti kako su treneri Jakirović i Kuljanac dali prigodu svim igračima, pa se prvi dio susreta igrao 60, a drugi 45 minuta.