Zrinjski i Bilbija završili fantastičnu sezonu na najbolji način

Stadion HŠK Zrinjski,FK Rudar,premijer liga BIH natjecanje
FK Rudar

U posljednjoj utakmici fenomenalne sezone nogometaši HŠK Zrinjski upisali su za kraj još jednu pobjedu. Slavili su 'Plemići' na gostovanju kod Rudara rezultatom 0:2, a oba pogotka za momčad Sergeja Jakirovića postigao je Nemanja Bilbija.

U prvom poluvremenu mreže su mirovale. Pokušali su Mostarci preko Bašića i Tičinovića, ali pogotka nije bilo.

Zrinjski do prednosti dolazi u 66. minut. Jedan odbijanac Bilbija iz neposredne blizine doslovno ugurao u mrežu za vodstvo Zrinjskog i svoj 32 prvenstveni pogodak.

Šlag na fantastičnu sezonu kapetan Zrinjskog stavio je u 85. minuti kada je pogodio s bijele točke.

HŠK Zrinjski tako je ovu povijesnu sezonu završio s 84 boda, dok se Rudar oprostio od Premijer lige BiH baš kao i Radnik.