FOTO/VIDEO  Zrinjski bolji od Leotara pod Bijelim Brijegom

HŠK Zrinjski - FK Leotar

Nogometaši HŠK Zrinjski večeras su na svom travnjaku stadiona pod Bijelim Brijegom u prijateljskom susretu svladali povratnika u Premijer ligu, trebinjski Leotar rezultatom 2:1.

Strijelci za 'Plemiće' bili su Mario Tičinović i Igor Savić dok je za Leotar precizan bio Dragan Ristić.

Sve pogotke vidjeli smo u drugom dijelu. Poveo je Zrinjski u 54. minuti. Nakon jednog ubačaja, najviši u skoku je bio Mario Tičinović koji glavom pogađa mrežu gostiju. Leotar do poravnanja dolazi u 78. minuti. Nakon lijepo izrađene akcije sam je pred Soldom ostao Ristić koji matira vratara Zrinjskog.

No, pet minuta prije kraja Zrinjski ipak dolazi do pobjede. Najbolje se u gužvi kaznenog prostora Leotara snašao Igor Savić koji je loptu ugurao preko crte.

Do kraja priprema Zrinjski će odigrati još dva prijateljska susreta, s GOŠK-om u Mostaru te sa splitskim Hajdukom na Poljudu 12 srpnja.