ŽELJO U VELIKOJ KRIZI Sloga razbila Plave s Grbavice

Sloga Željezničar
Adem Ćatić/fkz.ba

U zaostaloj utakmici 2. kola Premijer lige BiH momčad Sloge svladala je Željezničar na domaćem terenu rezultatom 3:0. Tijekom cijelog susreta momčad Vlade Jagodića bila je bolji protivnik i zasluženo je osvojila tri boda.

Mrežu gostiju načeo je Toni Jović u 43. minuti. Nakon greške Muftića lopta dolazi do Jovića koji je sve sam napravio, namjestio se na udarac i fantastično pogodio mrežu Želje.

Do drugog pogotka Sloga dolazi u 67. minuti. Sada je Jović bio u ulozi asistenta. Lijepo je ubacio napadač Sloge, a Vidić je loptu poslao u mrežu.

Treći pogodak Sloge vidjeli smo u sudačkoj nadoknadi. U kaznenom prostoru gostiju srušen je Baranov, a sudac je pokazao na bijelu točku. Siguran izvođač bio je Vidić koji je pogodio za konačnih 3:0.

Kažimo kako je ovo treći vezani poraz Željezničara. Prethodno su poraženo od Veleža u Mostaru (1:0) te protiv GOŠK-a na Grbavici (2:3). Sada im slijedi gostovanje u Mostaru kod Zrinjskog. Taj susret igra se u nedjelju.