VIDEO  Željo pobijedio Vršac u Međugorju, Drljo udario u zid

Željezničar Vršac
fkz.ba

Nogometaši Željezničara danas su u Međugorju u sklopu priprema pobijedili Vršac rezultatom 2:1.

Poveo je Vršac već u 2. minuti kada je precizan iz kaznenog udarca bio Riquelme.

U 22. minuti vidjeli smo jednu ružnu situaciju, kada je nogometaš Željezničara Andrija Drljo nakon jednog duela udario u zid te je odmah izašao s terena.

Željezničar je do poravnanja došao u 33. minuti, a i ovaj pogodak je pao iz kaznenog udarca. Siguran realizator za Želju bio je Hiroš.

Plavi s Grbavice do pobjede dolaze u samoj završnici utakmice, a lijep pogodak postiglo je još jedno pojačanje Antonio Pavić.