FOTO  Željo nakon 18 godina slavio u Posušju, Luka Begić hitnom sa stadiona odvezen u bolnicu

hšk posušje,FK Željezničar,premijer liga BIH natjecanje
Sportsport.ba

HŠK Posušje poražen je od Željezničara u susretu 8. kola Premijer lige BiH na domaćem terenu rezultatom 1:2.

Željo je dobro otvorio utakmicu i poveo već u 13. minuti. Ubacio je Luka Malić, a loptu je glavom u mrežu pospremio Dženan Haračić.

Nakon toga se Haračić ponovno našao u dvije izgledne prilike, no mreža je ostala mirovati.

No, u 41. minuti isti igrač postiže svoj, ali i Željin drugi pogodak. Precizan je Haračić bio nakon dodavanja Josepa Amoaha.

U nastavku, točnije u 71. minuti domaći se vraćaju u utakmicu. Milanović je ubacio, a Pavković pogodio za 1:2.

Mogli su domaći do poravnanja šest minuta kasnije, ali udarac Milanovića odlazi za malo pokraj vrata. Do kraja utakmice igrači Ferde Milina pokušali su doći do boda, no rezultat se na semaforu do posljednjeg sučeva zvižduka nije mijenjao.

Utakmicu je obilježila i teška ozljeda nogometaša Posušja Luke Begića koji je vozilom hitne pomoći prebačen u bolnicu.

On je naime, nakon jednog pokušaja škarica nezgodno pao, prilikom pada udario glavom od teren i ostao je ležati bez svijesti.

Liječnici oba kluba su mu pomogli da se pridigne, ali nakon nekoliko metara on se ponovno srušio.

Nakon toga je prebačen u bolnicu na daljnje pretrage. Prve informacije kažu da se radi o potresu mozga.